$  27.850 UAH /  28.250 UAH  31.720 UAH /  32.180 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği’nden THY’ye ziyaret

USPP THY 1Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği’nin (TUSİB) üyesi olduğu Ukrayna Sanayici ve İşadamları Birliği’nden (USPP) Türk Hava Yolları’na (THY) tanışma ziyareti.

USPP Başkan Yardımcıları Konstantin Mihailoviç Marçuk ve Denis Anatoloviç Krasnikov THY Ukrayna Müdürü Hakan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

TUSİB tarafından organize edilen ziyarette THY Kiev Pazarlama Müdürü Dinçer Sayıcı,  TUSİB Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Bekmezci ile Genel Sekreter F.Serkan Bağ hazır bulundu.

11 Şubat Salı günü THY’nin Saksaganskogo 83 adresindeki merkez ofisinde gerçekleşen ziyarette, USPP ile THY arasında işbirliği olanakları masaya yatırıldı.

Görüşmede bir konuşma yapan THY Ukrayna Müdürü Hakan Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, TUSİB’e teşekkür etti.

USPP Başkan Yardımcısı Konstantin Mihailoviç ise, USPP olarak Ukrayna’daki Türk iş dünyası ile TUSİB aracılığı ile irtibata geçtiklerini kaydetti. TUSİB’in Ukrayna’daki faaliyetlerini yakından takip ettiklerini kaydeden Marçuk, Türk Hava Yolları’nın gücü ve başarıları ile Ukrayna’daki Türk iş dünyasını en şekilde temsil eden kuruluşlardan biri olduğunu ifade etti.

USPP THY 3THY prezentasyonundan sonra bir konuşma yapan USPP ve Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Denis Anatoloviç ise, Türk Hava Yolları’nın küresel başarısının etkileyeci olduğunu söyledi.

Hem USPP hem de Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortak projelere hazır olduklarını belirten Denis Anatoloviç, Türk Hava Yolları’nın uçuş sayısının ve destinasyon noktalarının sayılarının arttırılması için yürüttüğü görüşmelere destek olmaktan memnuniyet duyacaklarını kaydetti.

Ziyaretin sonunda Türk Hava Yolları Ukrayna Müdürü Hakan Yılmaz, Konstantin Mihailoviç ve Denis Anatoloviç plaket takdim etti.

TUSİB

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.