$  26.800 UAH /  27.150 UAH  30.300 UAH /  30.800 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

UkrTürk Uluslararası Kiev Kalite Günleri Forumu’nun medya sponsoru oldu

ukrayna kalite günleri 1Ukrturk.net, bu sene 23’üncüsü düzenlenecek Uluslararası Kiev Kalite Günleri Forumu’nun medya sponsoru oldu.

12 – 14 Kasım tarihleri arasında Kiev’de düzenlenecek olan Uluslararası Kiev Kalite Günleri Forumu’na, başta Avrupa Birliği ülkelerinden olmak üzere, Ukrayna ve BDT ülkelerindeki kalite ve standartizasyon konusunda uzman kişi ve kuruluşlar katılacak.

Avrupa Birliği ile serbest ticarete doğru giden Ukrayna ekonomisinin, sert rekabet koşulları ile rekabet edebilir seviyeye ulaşması için alınacak önlemlerin masaya yatırılacağı Forum, Avrupa Birliği’nin ilgili kurumları tarafından da destekleniyor.

UkrTürk bir ilki gerçekleştirerek Metro Levoberejnaya’daki Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek forumun medya sponsorlarından biri oldu.

Bu çerçevede forumun Türkçe tanıtımı yapılacak, forumun banneri UkrTürk sayfalarına yerleştirilecek, ayrıca UkrTürk’ün tanıtım banneri Ukrayna Kalite Birliği sayfasında yer alacak.

Organizatörleri arasında Ukrayna Kalite Birliği ve Ekonomik Kalkınma Bakanlığı’nın da olduğu forumun sayfası için tıklayın. (Ukrayna dilinde)

NOT: Sayfanın sonunda UkrTürk logosunu görebilirsiniz.

UkrTürk

F.Serkan BAĞ

Alle Design

About The Author

Related posts