$  24.100 UAH /  24.400 UAH  26.600 UAH /  27.000 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Yılların mücadelesinde mutlu son; Türk rallici ‘Ukrayna Liman Kupası 2018’ yarışlarını 2. olarak tamamladı

Ukrayna’daki Türk ralli takımının kaptan pilotu Selami Sezer, Liman Kupası 2018 yarışlarını 2.’likle tamamladı.

Yıllardır Ukrayna ralli sporlarında Türkiye’yi temsil eden Sezer, Liman Kupası 2018 yarış serisinde 2. oldu.

Geçtiğimiz hafta sonu Ukrayna’nın Harkov şehrinde final etabı olan “Xado DRC” rallisi ile 2018 yarış serisi tamamlanan Ukrayna Liman Kupası’nda dereceler belli oldu.

“Xado DRC” rallisinde mekanik arıza sebebiyle yarışı tamamlayamayan Sezer ve ekibi “Logitrans Lojistik Takımı” genel puan sıralamasında Ukrayna genelinde PS-6 klasmanında ikinci olarak 2018 yarış yılını tamamladı.

Selami Sezer “Son yarışta yağan şiddetli yağmur ve görüş sıkıntısı sebebiyle biz dahil olmak üzere 40 araçtan 28’i yarış dışı kaldı, ancak Ukrayna genelinde şampiyona ikincisi olarak sezonu bitirdik. Bundan dolayı elbette mutluyuz.

Yıl boyunca elimizden geldiği kadar her yarışta bayraklarımızı hem etkinlik alanlarında hem de yarış alanlarında gönüllü olarak dalgalandırdık. Yarıştığımız her şehirde hem orada yaşayan vatandaşlarımızdan hem de yerel halktan çok güzel tepkiler aldık, çıktığımız bu yolda yaptığımız işlerin takdir edildiğini gördük, bu bizim için esas mutluluk ve gurur kaynağı oldu.

Siz iletişim sponsorlarımıza, T.C. Odesa Başkonsolosu Sn.Sadin Ayyıldız ve nezdinde konsolosluğumuza, son olarak her yarışta yıllardır söylemeden geçemediğim yarış organizatörü Viktor Şapovalov’a ve bizi destekleyen herkese şükranlarımı sunarım. Gelecek sezonda yine bayraklarımızla yeni rallilerde görüşmek üzere.” diye konuştu.

UkrTürk

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.