$  26.250 UAH /  26.500 UAH  29.300 UAH /  29.700 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Zilyoni Furgon Rallisi yaklaşıyor, Türk rallici derece için start alıyor

ralli-sezer-selami-1241Rallimiz Selami Sezer, 24-25 Eylül Tarihlerinde Odessa şehrinde düzenlenecek Zilyoni Furgon Rallisi’nde start alıyor.

Geçtiğimiz ay Odesa’da düzenlenen Kuvalyik Rallisi’nde motor arızası nedeniyle finiş göremeyen Türk rallici Selami Sezer, Zilyoni Furgon Rallisi’ne katılıyor.
Ukrayna Ulusal Liman Şampiyonası (Kubok Limanov) Liman Kupası’nın bu seneki son etabı olan Zilyoni Furgon Rallisi’nde
çeşitli ülkelerden gelecek olan katılımcı takımların ayrıca kendi ulusal yemeklerini de izleyicilere ikram edeceği sofralar kuracağı ve bu yönüyle de kültür festivali tarzında geçecek bu yarışta aynı zamanda aşçı olan ralicimiz Selami Sezer de Türk mutfağı sofrasında Türk yemeklerini izleyicilerle buluşturacak.

Selami Sezer ayrıca şunları kaydetti
sezer-41412421“Sezonun son etabı ve tabi ki bu yılki liman kupası şampiyonu takımın belli olacağı etap olması ve çeşitli komşu ülkelerden gelecek ekiplerle çokuluslu bir ralli olması özelliğiyle Zilyoni Furgon rallisi önem taşıyor.
Odessa şehrinde yapılacak olan açılış organizasyonunda her yabancı takım kendi mutfağından yemekleri ikram edeceği sofralarda izleyicilerle buluşacak. Biz de Türk yemekleri baklava ve diğer öne çıkan tatlarımızı sunacağız.
Kupayı kazanmak iddiamız olmasa da burada yapacağımız tanıtım bizim için en az kupa kadar önemli olacak, bu açıdan mutluyuz.
Bizleri destekleyen yarışseverlere, sizler olmak üzere tüm medya sponsorlarımıza, sürekli destekleri için TOSFED’e ve aziz dostum Odessa Otomobil Kulübü başkan Sn.Viktor Şapovalov’a teşekkür ederim.”

Biz de yarışçımıza başarılar dileriz.

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.