$  27.800 UAH /  28.100 UAH  31.630 UAH /  31.980 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Україна – Туреччина: новий етап співпраці

ukrayna turkiye yeni etapУкраїнський та турецький ОПК розпочинають нові спільні проекти, зокрема у космічній, авіаційній та бронетанковій галузях. Відповідні домовленості досягнули у рамках робочого візиту делегації України на чолі з Першим заступником секретаря РНБО Олегом Гладковським, Першим заступником генерального директора Державного концерну «УКРОБОРОНПРОМ» Сергієм Пінькасом та Заступником генерального директора концерну з зовнішньоекономічної діяльності Денисом Гураком до Турецької Республіки 8-9 квітня 2015 року.

Відтепер підприємства ракетно-космічної і оборонної галузей України зможуть взяти участь у створенні Турецького національного ракетного комплексу. Зокрема турецькою стороною було висловлено пропозицію оформити реалізацію проекту єдиним рамковим контрактом, яким визначити підприємства «УКРОБОРОНПРОМУ» та Державного космічного агентства України, які залучать до цього проекту. У подальшому, всі технічні та організаційні аспекти регулюватимуться додатковими угодами.

Україна та Туреччина також домовились про спільну розробку і виробництво турбореактивних та інших авіаційних двигунів, саме тому обумовили можливість створення спільного підприємства «ЗМКБ «Прогрес» ім. академіка О.Г.Івченка» з «Turkish Engine Industries».

Українські підприємства бронетанкової галузі зможуть приєднатись до реалізації програми створення національного турецького танку «Алтай», спільно розробляти, виробляти та модернізувати броньовані автомобілі та іншу техніку разом з турецькими компаніями.

Крім того, підприємствам української оборонної галузі запропонували  долучитись до розробки та виробництва радіолокаційних станцій, систем зв’язку і навігації. Результатом зустрічі став підписаний Меморандум про взаєморозуміння, підписаний делегаціями обох країн.

Нагадаємо, що з 4 липня 2014 року «УКРОБОРОНПРОМ» очолив Роман Романов. За результатами його піврічної роботи концерн розпочав поглиблену співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО. За період з липня по грудень 2014 року до списку міжнародних партнерів концерну додалося 20 нових країн.

«УКРОБОРОНПРОМ» 

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.