$  27.850 UAH /  28.250 UAH  31.720 UAH /  32.180 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Україна і Туреччина підписали угоду про поїздки за ID-картками

Громадяни двох країн зможуть перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів.

Україна і Туреччина підписали угоду про взаємні поїздки громадян за ID-картками, повідомляється на Урядовому порталі.

Угода між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про внесення змін до міжурядової угоди про умови взаємних поїздок громадян була підписана сьогодні під час офіційного візиту прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Туреччини.

«Церемонія підписання відбулася у присутності глав урядів України та Туреччини за результатами їхніх переговорів», – зазначається в повідомленні.

Положеннями зазначеної угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій, матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів.

Як повідомляв УНІАН, 10 березня Кабмін України схвалив рішення про підписання угоди з Турецькою Республікою про умови взаємних поїздок громадян за ID-картками.

УНІАН

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.