$  27.700 UAH /  28.000 UAH  31.520 UAH /  31.870 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna’ya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere Ukrayna’ya geldi.

Yüksek Düzeyli Stratejik Konseyi’nin altıncı toplantısı için Kiev’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı havalanında, Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Olena Zerkan, Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Sybiha, Ukrayna Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürü Olga Çubrikova, Kiev Belediye Başkan Yardımcısı, T.C. Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel ve Eşi Ave Brigader Tezel ile AGİT Gözlem Grubu Başkanı Büyükelçi Ertuğrul Apakan ve Büyükelçilik görevlileri karşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ziyareti sırasında, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Bakanı Ömer Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Şerif Fakıbaba, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Orman ve Suişleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın eşlik edeceği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko ile bir araya gelmesi,  Verhovna Rada Başkanı Andriy Parubiy, Başbakan Volodymyr Groysman ve Kırım Tatar temsilcilerini kabul edeceği bildirildi.

 

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.