$  27.000 UAH /  27.300 UAH  30.600 UAH /  30.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Miss Jassmin rüzgarı ülke geneline yayılıyor, bu kez Rovno güzelini seçti (video – foto galeri)

jasmin5151Türk şirketi Jassmin Parfüm’ün başlattığı Miss Jassmin serisi Ukrayna geneline yayılıyor.

Poltova ve Jitomir şehirlerinde düzenlenen Miss Jassmin güzellik yarışmalarının üçüncüsü batı Ukrayna şehirlerden Rovno’da gerçekleştirildi.

Rovno’nun gözde mekanlarından Laguna Club’de düzenlenen yarışmaya yerel basının ilgisi yoğun oldu.

jasmin 2Ukrayna’lı ünlü top model Anita Stemkovskaya’nın juri üyeleri arasında bulunduğu yarışmada, Miss Jassmin tacını Alina Djafarova aldı.

Ladik Kondanstan’ın sunuculuğunu üstlendiği yarışmada ikinciliği Olya Skuba, üçüncülüğü ise Yevgenia Maruşkeviç kazandı.

jasmin3344Ukraynalı şarkıcı Viktoria Rodko’nun sahne aldığı, ülkenin ünlü şov gruplarından Dance Way’in gösterileri ile renklendirdiği Miss Jasmin gecesinde juri üyeliğini Anita Stemkovskaya, organizatör Natalia Popova, Mix Fashion mağazalarının sahibi Giray Mafke ile Jassmin Parfume Franchising’leri Aleksandr ve Elena Tsaruk ile Jassmin Parfüm sahibi Ekrem Cengiz yaptılar.

Yarışma ile ilgili olarak UkrTürk’e konuşan Ekrem Cengiz hızla gelenek halini alan Miss Jassmin serisinin üçüncüsünü Rovno’da gerçekleştirdiklerini söyledi.

jasmin555331

 

Bir Türk markası olan Jassmin Parfüm’ü Ukrayna genelinde tanıtmanın kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Cengiz, ülke genelindeki büyümelerini sürdürdüklerini belirtti.

 

97 mağaza

Son olarak Harkov’da açılan temsilciliklerle Jasmin Parfüm ürünlerinin 97 mağazaya ulaştığını kaydeden Ekrem Cengiz,  Miss Jassmin serisinin dördüncüsünün 25 Mayıs’ta Mirgorod’da gerçekleşeceğini söyledi.

 

 

 

 

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.