$  26.800 UAH /  27.000 UAH  29.350 UAH /  29.700 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

UkrTürk özel, işte Kiev’deki en güzel 15 teras kafe

Yazın gelmesi ile birlikte Kiev’deki teraslar da açıldı.

Sizler için birbirinden güzel 15 mekanı derledik.

İşte Kiev’in en güzel teras kafeleri:

Avalon:

Leontonoviçe 3 adresinde bulunan mekan, Avalon gece klübünün çatısında yer alıyor. Avalon’un terasından Botanik Parkı görülebiliyor.  Japon ve Avrupa mutfaklarından örneklerin sunulduğu mekanın zengin bir Martini menüzü var.

Atmosfera:

Puşkinskaya 29 adresindeki Atmosfera, Kiev’in ünlü otellerinden Premier Palace Hotel’in çatısında bulunuyor. Mekanda akşamları canlı müzik çalınıyor.

Mur Mur:

Puşkinsya 42/4 adresindeki Mur Mur, Konkord Restoran’ın yerine açılan bir bar. Kiev’in tarihi binalarına bakan terastan Lvo Tolstogo meydanı görülebiliyor. Mekanda Ukrayna’nın ünlü dj’leri Fillip Markoviç ve Pavel Plastik sahne alıyor.

Mr. Zuma:

Sportivnaya Meydanı 1A’daki mekan Gulliver Alışveriş Merkezi’nin 5. katında yer alıyor. Uzak doğu mutfağından örneklerin de sunulduğu terastan, Kiev’in tarihi kesimi görülüyor.

Ray:

Sportivnaya Meydanı 1A’da bulunan mekan, Gulliver Alışveriş Merkezi’ndeki restoranlardan biri. Kokteylleri ile ünlü mekanda Kiev’e bakarak kahvaltı yapmak mümkün.

PAPAFETA:

Lobanovskogo Bulvarı 56/21A adresindeki mekan, Yunan mutfağı ile tanınıyor. 11 katlı bir iş merkezinin tepesinde yer alan mekanda, akdeniz mutfağının tatlarını deneyebilirsiniz.

B-Hush:

Bolşaya Jitomirskaya Caddesi 2A’daki B-Hush, InternContinental Oteli’in 11. katında bulunuyor.  Podol semti, Dnyeper Nehri ve Kiev’in eski sokaklarını görebileceğini mekan, Hennessy ile yapılan kokteylleri ile tanınıyor.

 

Matisse:

Bogdana Hmelnitskogo 56A’daki Matisse, CityHotel’in beşinci katında bulunuyor. Mekanda Avrupa mutfağının yanı sıra, deniz ürünleri ve farklı usüllerde pişirilen biftek servisi yapılıyor.

LEOleo:

Vladimirskaya 4 adresindeki LEOleo’nu terası, farklın renklerdeki çok sayıda çiçek ve bitki ile bezenmiş. Akdeniz’deki bir tatil belgesini andıran mekan, Dnyeper Nehri’ne bakıyor.

 

OVERGROUND-SOЛOD GRILL&BAR

Pavla Tıçinnı bulvarı 1B adresindeki mekan, Silver Breeze alışveriş merkezinin çatısında bulunuyor. Rodina Mat Heykel ile Paton Köprü ve Dnyeper’in sağ yakasındaki güzelliklerin seyredilebileceği mekanda, sandviç ve burger ile mangalda et çeşitleri servis ediliyor.

BAR ON8:

A. Tarasova 5 adresindeki mekan, Hyatt Oteli’nin 8 katında yer alıyor. Mekan zengin menüsü ve kokteylleri ile beğeni topluyor.

Roof:

Seçevih Streltsov 37/41 adresindeki Roof, hem konser alanı hem de bar olarak kullanılıyor. Şiir dinletilerinin de yapıldığı mekan, sanat, kültür ve eğlencenin bir arada olduğu bir mekan.

Barbara Bar:

Seçevih Streltsov 37/41 adresindeki Barbabar Bari, Atlas Kulüp’ün 2. katında bulunuyor.  Mekan, Atlas Kulüp’teki konseri beklerken hoş zaman geçirmek isteyenlerin tercihi.

UkrTürk kaynak gösterilmeden kullanılamaz

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.