$  27.800 UAH /  28.100 UAH  31.630 UAH /  31.980 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель зустрівся із керівництвом TUSiB

tusib buyukelci tezel ziyaret1Посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель, який нещодавно приступив до служби у Києві, зустрівся із керівництвом Союзу промисловців та підприємців Туреччини та України («TUSiB»).

На зустрічі були присутні Торговий Радник пані Белькис Гюрсель Гюлеч, директор Турецьких Авіаліній в Україні Хакан Їлмаз, голова Ради Директорів Союзу промисловців та підприємців Туреччини та України Ерджан Бекар (будівельна компанія «Erbek»), замісник голови Ради Директорів Аднан Аначали (Creditwest Bank), члени Ради Директорів «TUSiB» Селямі Гюнер (Gunsel Group), Расім Бекмезджі (Rasbek Group), Гьокхан Яхщі (TIS Travel), члени аудиторського комітету Союзу Ібрагім Демір (Ayvaz), Тандоган Каргин (Milano), та представник «TUSiB» Серкан Баг.

На теплій та дружній зустрічі Голова Ради Директорів пан Ерджан Бекар виступив із промовою щодо діяльності Союзу промисловців та підприємців Туреччини та України, розповівши про співробітництво TUSiB  із передовими бізнес-союзами, Українським Союзом Промисловців та Підприємців і Торговою Палатою України.

Ерджан Бекар також зауважив, що окрім сприяння розвитку взаємовідносин між бізнес-сферами Туреччини та України, TUSiB також підтримує  українських бізнесменів, які мають на меті вихід на турецький ринок.

Голова Ради Директорів «TUSiB» зазначив, що члени Союзу інвестують переважно в  сільськогосподарський та промисловий сектор виробництва та детально розповів про турецькі  компанії, що надають послуги на території України.

Пан Бекар також нагадав про те, що TUSiB тісно співпрацює із Євроазіатським комітетом у складі Всесвітньої турецької ділової ради та додав, що Союз і надалі буде працювати у напрямку зміцнення відносин між двома державами.

В свою чергу, Посол Туреччини в Україні пан Йонет Джан Тезель підкреслив важливість існування та зміцнення турецьких бізнес-спілок закордоном. Пан Тезель відмітив те, що Україна є дуже важливим партнером Туреччини, а «TUSiB» сприяє розвитку  взаємовідносин між цими країнами.

Зустріч продовжилася обговоренням угоди про вільну торгівлю між Туреччиною та Україною, оцінкою стану української економіки та інвестиційного клімату України, а також обміном поглядів щодо поточних подій у державі.

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.